[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: corg  
Форум » Вистави театру » Вистави театру » "Скрипаль на даху" (Нова вистава театру. Враження, оцінкм, аналіз...)
"Скрипаль на даху"
corgДата: П`ятниця, 03.07.2009, 08:42 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Колективом театру створена нова робота. Вона робить перші кроки назустріч своїм глядачам. Цікаво знати думки її учасників, а головне - глядачів. Запрошую всіх до обговорення даної теми включно із театральними проблемами, котрі вас хвилюють.( cry
 
коза-дерезаДата: Субота, 04.07.2009, 17:51 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
Актори театру ляльок доклали багато праці, сил, нервів та часу до створення постановки "Скрипаль на даху". Ту любов до мистецтва та енергію, яку ми виплескуємо на сцені, хочеться подарувати нашим вдячним глядачам котрі завітають до нас на премєру, маємо надію що серед них не буде тих котрі не вимикають свій мобільний телефон під час вистави. biggrin Ми завжди раді вам!! Заради вас ми працюємо!!! До зустрічі на наших виставах!!

У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
ГолденДата: Субота, 04.07.2009, 20:12 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
як актори ми направду вклали багато сил і душі в цю постановку. тому хочеться бачити глядача який допомагає нам у нашій праці. бо саме ви наші глядачі допомагаєте нам зрозуміти чи вартує наша робота чогось а тим паче ваших оплесків. саме ви відкриваєте нам наші помилки та успіхи. бо тільки реакція глядача будь якого віку віросповідання та національності допомагає нам акторам зрозуміти чи ми на правильному шляху. ваша критика як позитивна так і негативна буде спроийматися нами на УРА - це допоможе нам у майбутніх наших досягненнях. А Козу Дерезу підримую на всі сто і буду вас сам просити - вимикайте мобільні телефони під час вистави!!!! ви собі не уявляєте яе це негативно відбивається на роботі актора під час вистави. дякую до зустрічі! biggrin
 
corgДата: Субота, 04.07.2009, 20:19 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
А як щодо самокритики?
Кізонько, Голдене, слабо?
Признайтеся людству, може щось і не вдалося... вам особисто хоча б wink
Публіка хоче кривавих подробиць!!!!! tongue
 
ГолденДата: Субота, 04.07.2009, 20:29 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
шановний модераторе ми свої помилки і недопрацювання і самі пркрасно знаємо cry
та ми не всилах щось змінити наприклад у режисерському плані smile
а от над власнми недоробками ми ще довго будемо пацювати бо вистава - це живий організм "дитина" яка постійно росте і пізнає світ у нових його проявах. тому свої маленькі промахи ми поки що тихенько cool
можливо глядаче самому буде цікаво покопирсатися у нашій театральній кухні та добавити щось новенького гіркого або солодкого до нашого раціону tongue
 
corgДата: Субота, 04.07.2009, 20:39 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Так-так-та-а-ак...
Скромність, скромність і... скромність. Файно. БУДЕМО ЧЕКАТИ ГЛЯДАЧІВ.
Вони прийдуть на кухню і ляльки одразу самі стануть ходити, а не тягати ніжки за собою, заговорять людською мовою, а не "співатимуть" і всяка така всячина, що видається дуже нудною для артистів, еге?
Дерезо!!!!! surprised
Не мовчи!!!!!! cry
Кайся!!!! biggrin
 
ГолденДата: Субота, 04.07.2009, 20:40 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
Дерезоо!!! у прірву його у прірву!!!
 
corgДата: Субота, 04.07.2009, 20:46 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Голден)
Дерезоо!!! у прірву його у прірву!!!

Догрався...

 
коза-дерезаДата: Неділя, 05.07.2009, 23:16 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
Салютик панове!!!! Як гаряче тут у вас, а я все продинамила. Так, що я можу сказати.??? Ну у прірву я не буду нікого кидати, не бійтесь!!! happy З приводу всякої нудної всячини вище сказаної, то нудна вона якраз для не артистів, а для нас вона близька і болюча, бо поки ми над цим працюємо, боремось, сперечаємось, помиляємось, виправляємось, знаходимо і не знаходимо вірні шляхи і т. д. .... то доти ми будемо АРТИСТАМИ!!! bye

У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
corgДата: Неділя, 05.07.2009, 23:24 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Браво, браво, браво!
А як було сьогодні, чи то пак, вчора увечері?
Чи знайдено щось нового? Незвичного?
Як публіка від вистави дор вистави? Коли вона була найкращою?
 
коза-дерезаДата: Неділя, 05.07.2009, 23:32 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
Якщо робити висновки з власних відчуттів, то вистава поступово набирає легкості, дай Боже щоб це вилилось в легковажність. Найкращою публіка була сьогодні, бо глядачі вміли не тільки дивитись, а ще й слухати, і телефонних дзвінків "як на Диво" - ЖОДНОГО!!!! УРА!!! tongue

Додано (06.07.2009, 01:32)
---------------------------------------------
Я мала написати - НЕ ВИЛИЛОСЬ В ЛЕГКОВАЖНІСТЬ!!!! rolleyes


У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
corgДата: Понеділок, 06.07.2009, 21:28 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (коза-дереза)
Дискримінація, мабуть час шукати собі інший форум.

Кізонько не поспішай, все владнається... biggrin
Адміністрацією бути добре, але й відповідалшьно tongue
Ми спільно щось придумаємо. Просто ми ще вчимося... Є деякі чисто технічні проблеми, ми їх подолаємо, а там, сподіваюся, буде ще безліч тем й повна свобода слова (не плутати із свободою виразів) wink

Щодо теми, то скажу щиро, на мою думку твоя Цейтл хороша і щодалі буде кращою, я у це вірю, а разом із тим поряд із тобою будуть кращати Мотл (що мене безмежно тішить) і Тев'є. Вірую, що так буде. Бачила, на головній - вистави сипляться, як горох. (Хвала адміністраторам!!!) cry

[c]

Прикріплення: 6975571.jpg (25.8 Kb)
 
administratorДата: Понеділок, 06.07.2009, 21:55 | Повідомлення # 13
Група: Адміністратори
Повідомлень: 259
Статус: Offline
Quote
(Хвала адміністраторам!!!)

king king king king king king
А, Цейтл і справді дуже хороша yes .


І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт. (Ліна Костенко)
 
коза-дерезаДата: Понеділок, 06.07.2009, 22:07 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
ДЯЯЯККККУУУЮЮЮЮ!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin створюйте якісь нові теми, я буду там писати!!!!! hands hands

У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
ГолденДата: Понеділок, 06.07.2009, 22:41 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
а тут і справді стало спекотно. тільки чомусь повіяло холодом від адміністратора - він мені нагадав вчительство у школі. брууууу.....кізонько твоя Цейтл і направду класною вийшла(а інакше просто не могло бути знаючи тебе) сама знаєш хто тобі у цьому допоміг як і мені з мої
м революційним Перчиком якому постійно не йметься - не будемо показувати пальцями. хай це буде нашою таємницею. а от вистава 3 числа пройшла набагато в загальному краще ніж 5 хоча себе комфортніше почував 5 бо велика відповідальність булв грати перед батьками, а батько той вперше мене бачив як актора на сцені від того часу як я працюю актором.
а для адміністратора пропоную розповідати анекдоти щоб йому веселіше було читати наші рукописи. о це може бути новою темою для форуми ПРИКОЛИ НАШОГО ТЕАТРУ!!!
 
Форум » Вистави театру » Вистави театру » "Скрипаль на даху" (Нова вистава театру. Враження, оцінкм, аналіз...)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: