[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: corg  
Форум » Вистави театру » Ваші зауваження та пропозиції » З чого починається театр.....
З чого починається театр.....
irinkaДата: Середа, 22.07.2009, 22:41 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
Я є постійним глядачем нашого Івано-Франківського театру ляльок, відвідую зі своєю маленькою донькою всі вистави, нещодавно з чоловіком преглянули виставу для дорослого глядача "Скрипаль на даху". З цих слів, думаю зрозуміло, що театр мені дуже подобається smile . Але от кожного разу коли приходжу до театру, розумію що театр ляльок в нашому місті починається уже з глядацької зали, а не, як прийнято вважати - з гардеробу sad , тобто, підходячи до входу в театр чомусь не виникає асоціації, що я йду до театру, а таке враження - що до якогось офісу sad . Пластикові вхідні двері, дизайн фоє, гардероб, ну зовсім не нагадують театр. Пригадую театр ляльок зі свого дитинства, то тоді театр починався відразу тільки но переступив поріг, а от зараз все якось по іншому, відчуваєш що прийшов в театр тільки коли зайшов до зали.
Цікаво, чому так приміщення театру "осучаснили", чому не робився все таки акцент на старовину яка так пасує театрам?
Мені страшенно подобається цей театр, але для мене він починається з зали, а не з гардеробу.
 
corgДата: Середа, 22.07.2009, 23:35 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
2 irinka
Вітаємо Вас на нашому форумі!
Після 12 років блукань по різних кутках (див. Історія театру) нам було не до "забаганок". Могли й того не дати. Якщо пам'ятаєте старе приміщення, то за театром було і те, де донедавна знаходився недоброї пам'яті "Максбет", а ще кав'ярня, котра дмухає своїм гарячим кондиціонером нашим глядачам просто в обличчя при вході... Дякувати Богові, хоч вдалося зберегти сцену і зал. Ой скільки ласих "ручок" і "ротиків" зазіхало на той шматок території у центрі міста! Якби ми не використали 5 років тому ті гроші, що скупо виділялися, а сподівалися на варте закладу мистецтва фінансування, повірте, не мали б ми з вами і того, що зараз маємо.
Але то питання скоріше до влад і до дирекціїї...
Нам же, артистам, приємно, що сцена і зал, де ми робимо свою роботу, все ж справляє на вас враження театру. Значить, ми недаремно їмо свій хліб...
Будемо вдячними, якщо Ви поділитеся із нами своїми враженнями про наші вистави, як для дітей, так і для дорослих, і хотілося б що то було відверто... А ми, у свою чергу, відповімо на всі питання, що цікавитимуть вас.

bye

 
administratorДата: Четвер, 23.07.2009, 14:14 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 259
Статус: Offline
До слів corg ще добавлю те, що окрім "грошей які скупо виділялися", нажаль ще і не дуже наша держава задумувалась над тим у який театр ходитимуть наші діти, які враження у них залишуться. Адже театр ляльок це є перший театр у житті дитини, який вносить не малий внесок у розвиток майбутньої особистості. Ви правду говорите, що театр повинен починатися з гардеробу і глядач тільки но переступивши поріг має відчувати, що він зайшов до храму мистецтва, а не
Quote
до якогось офісу

Коли ремонт приміщення ще був тільки у мріях колективу, планувалося все зовсім по іншому. Був зроблений проект стаціонарного приміщення театру, котрий абсолютно не був схожим на те що ми маємо зараз, але то все планувалося мрійниками-театралами та що зробиш коли ці всі театральні мрії обмежені бюджетним фінансуванням cry . Якщо б ми були самі вільні у розпорядженню коштів, було б все зовсім по іншому. Хоча з іншого боку, найпростіше сидіти і скаржитися на бюджетне фінансування, державу і т.д. rtfm . Поки, що театралам залишається тільки надіятись (ну і працювати звичайно biggrin ) на те, що настане все таки той час, що ми не будемо залежними, а самі будемо вирішувати, по театральному, який у нас бде вхід до татру, гардероб і т.д. smile .


І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт. (Ліна Костенко)
 
corgДата: Субота, 12.09.2009, 11:12 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
В письмах Немировича часто повторяется одна и та же мысль: «в театр не ходят больные и бедные. В театр ходят здоровые и богатые». Понимаете, все эти наши восклицания о дороговизне билетов – кокетство. Можешь – платишь. Не можешь – не идешь в театр. За любовь, если любишь по-настоящему – платишь.
(О. Табаков)

Що думаєте з цього приводу?

 
коза-дерезаДата: Субота, 12.09.2009, 16:13 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
Біда в тому , що на світі мало людей люблять по справжньому, а коли вже таке щастя випадає на долю людини, то напевно віддаш все.............. Коли в театр приходять такі люди, то з залу на тебе хлине така енергетика , що мало не взлітаєш від щастя. cry cry cry cry

У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
пінгвінДата: Неділя, 20.09.2009, 08:26 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка вартість квитка? 12-15 грн.?
в кінотеатрі ввімкнуть апарат, який півтори години "крутиться" , а показують частіше всього різну непотріб, а квиток - 20-35 грн.
А на сцені в театрі підчас вистави задіяно не менше 10, а то 20 працівників. Живий вплив на малечу добромим словом, наглядним прикладом, атмосферою, вже не кажучи про видадки на світло, фонограму, ком. послуги? І за все лише 12-15 грн.? Це не є повноцінною вартістю за квиток. Такі гроші батьки повинні знайти для своєї дитини, якщо вони дбають про свебічний, а головне - духовний , розвиток своєї дитини. Як на мене, то, залежно від витрат на кожну окрему виставу, має втановлюватися вартість квитка. Може бути і 10 грн., а може бути і 30 грн.
Хай щастить.
 
olesiaДата: Четвер, 18.11.2010, 18:40 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора всім, скажіть будь-ласка з якого віку дітки до вас приходять, бо в мене синочок 1рочок і 9місяців і я його дуже хочу до вас повести, але він в мене непосидющий, для такої маленької аудиторії у вас є якісь програмки чи вистави?
 
administratorДата: Субота, 20.11.2010, 11:37 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Повідомлень: 259
Статус: Offline
Доброго дня, olesia. Вистави нашого театру відвідують глядачі різної вікової категорії, серед яких є і 1-но і 2-х річні smile . Ми пропонуємо перегляд вистав аудиторії старшій 3-х річного віку, але це не означає що в 1,5 року дитина не може дивитися ту чи іншу виставу. Спробуйте переглянути з синочком виставу, яку ми пропонуємо для найменших, такі як "Братик Кролик", "Колобок", "Півник і Соняшник" та ін. і Ви зрозумієте наскількі дитині це цікаво в певному віці.
Всього найкращого.
Чекаємо Вас у нашому театрі smile .


І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт. (Ліна Костенко)
 
Форум » Вистави театру » Ваші зауваження та пропозиції » З чого починається театр.....
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: