[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: corg  
Форум » Вистави театру » Вистави театру » "Скрипаль на даху" (Нова вистава театру. Враження, оцінкм, аналіз...)
"Скрипаль на даху"
corgДата: П`ятниця, 03.07.2009, 08:42 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Колективом театру створена нова робота. Вона робить перші кроки назустріч своїм глядачам. Цікаво знати думки її учасників, а головне - глядачів. Запрошую всіх до обговорення даної теми включно із театральними проблемами, котрі вас хвилюють.( cry
 
xaoRaДата: Вівторок, 07.07.2009, 23:28 | Повідомлення # 16
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
і ето правільно!
 
administratorДата: Неділя, 12.07.2009, 22:30 | Повідомлення # 17
Група: Адміністратори
Повідомлень: 259
Статус: Offline
Сьогоднішня вистава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це було просто СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вітаю, ВАС, доргі наші актори і всіх хто має безпосереднє відношення до вистави - з такою роботою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Так тримати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт. (Ліна Костенко)
 
коза-дерезаДата: Неділя, 12.07.2009, 22:49 | Повідомлення # 18
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякуємо!!!! сьогодні видно зорі для нас зійшлися!!! smile

У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
corgДата: Понеділок, 13.07.2009, 20:21 | Повідомлення # 19
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА "ДУМКУ" РОЗМІЩЕНУ НА СТОРІНЦІ НОВИН. МОЖЕ ВОНА ПОСЛУГУЄ ДО ЯКИХОСЬ ВАШИХ РОЗДУМІВ ДОВКОЛА ДАНОЇ ТЕМИ.
БУДЬ ЛАСКА.
ok ?
 
коза-дерезаДата: П`ятниця, 17.07.2009, 22:13 | Повідомлення # 20
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
моя 12 літня похресниця подивилась виставу, і я запитала її, чи розуміє вона хто такий скрипаль на даху? Відповідь : я думала що він дух , а коли Тев*є обійняв його зрозуміла що він жива істота. mellow mellow

У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
дюймовочкаДата: Субота, 18.07.2009, 21:54 | Повідомлення # 21
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
ви знаєте,багато моїх друзів не сприйняли так само скрипаля...Одні подумали що він просто собі скрипаль,але тоді незрозуміло "чому зовсім не напрацьований образ",а інші сприйняли також як якусь "духовну істоту".Але ніхто до кінця так і не зміг визначити його призначення на сцені і його меседж до глядача. А от цікаво,шановні,а кожен з вас як розуміє цього хлопця - скрипаля на даху?Якщо не важко - то напишіть,будь-ласка. Тільки один в одного відповіді не підглядати wink smile !
 
коза-дерезаДата: Субота, 18.07.2009, 22:41 | Повідомлення # 22
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
Я все ж схиляюсь до думки, що скрипаль це щось духовне, а не земне. Але бачити треба нашу виставу з залу, щоб в цілому побачити що наш скрипаль собою несе!
Але що це не блаженник , я бачу і з куліс!


У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
дюймовочкаДата: Субота, 18.07.2009, 22:47 | Повідомлення # 23
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
сто відсотків не блаженник biggrin !
 
administratorДата: Субота, 18.07.2009, 23:03 | Повідомлення # 24
Група: Адміністратори
Повідомлень: 259
Статус: Offline
Мабуть я все таки не справжній глядач biggrin , хоча дивлюся виставу із залу smile . Скрипаля бачу як носія звістки чи то хорошої чи то поганої. Образ цей, для мене абсолютно є зрозумілим і сприймається як
Quote
щось духовне

А чому кажу, що я не справжній глядач biggrin , так як багато хто з глядачів, назвали нашого Скрипаля "незрозумілим" або "невиразним".


І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт. (Ліна Костенко)
 
corgДата: Понеділок, 20.07.2009, 09:26 | Повідомлення # 25
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, то за великим рахунком, це один із штампів сучасного театру і нашого "знакового"... Згадайте маленького скрипаля у київській опереті, згадайте полотна й рушники там же і згадайте "Егле", а танець із пляшками... тільки у фільмі він досконалий, а у нас...
А ще актор. Якщо він наповнює змістом свій сценічний образ, то й публіці він стає абсолютно зрозумілим і самодостатнім. (Актер - режиссер своей роли. К.С.С.)
А коли ми, припустимо, заберемо тут скрипаля, чогось бракуватиме? Аніскілечки!
Это просто такая себе красивость ради красивости да и актер занят...

А, головне... Фінали ж, оплески і все таке... "Грай, Йо..., грай!..."
 
ГолденДата: Вівторок, 21.07.2009, 21:30 | Повідомлення # 26
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 3
Статус: Offline
панове я прекрасно розумію яку ми роботу проробили і що нам є ще над чим працювати. всі ці схвальні відгуки різної преси, окремих людей журналістів та й не без участі самих театралів - це добре, але для піар компанії. річ в тому що в жодній статті практично не згадуються актори і відгуки про їхню роботу тільки режисер і т.д. я розумію що журналісти звичайних малотиражованих газеток не дуже і обізнані і є професіональними у критичному висловлюванні щодо побаченої вистави. тому виникає питання? чому на здачу вистави дирекція знайшла можливість запросити директорів з інших областей а от 2-3 професійні критики чи то зі Львова чи Києва у них я так думаю можності чи то пак розуму не вистачило, щоб хтось-профі-критик який розбирається саме у театрі зумів чи то пак дати негативну або позитивну думку про виставу загалом та про акторів та їхню роботу зокрема. щоб було на що опертися і відштовхнутися у покращеному польоті. шкода що саме цей момент у нас пропустили. як каже наш колега xaora все це пусті вигуки у космос!!! наобраніч приємних усім снів. wink
 
administratorДата: Вівторок, 01.09.2009, 21:09 | Повідомлення # 27
Група: Адміністратори
Повідомлень: 259
Статус: Offline
Ось і підійшов до завершення наш відпочинок і хоча до офіційного відкриття театрального сезону ще не повних 3 тижні, то до "позапланової" вистави "Скрипаль на даху" ще один день. Сьогодні вперше в цьому ще не розпочатому сезоні працювала каса попереднього продажу квитків і страшенно потішило те, що до каси стояла черга бажаючих придбати квитки :). Думаю, що нас знову чекає аншлаг wink .

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт. (Ліна Костенко)
 
коза-дерезаДата: Вівторок, 01.09.2009, 22:18 | Повідомлення # 28
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 3
Статус: Offline
Аншлаг!!!!! Гадаю всі глядачі не забудуть взяти з собою на виставу почуття гумору та позитивну енергетику! smile smile smile

У мене немає ворогів, це я є у них.
Злість отруює з середини, а добро очищає.
 
corgДата: Вівторок, 01.09.2009, 22:38 | Повідомлення # 29
Група: Користувачі
Повідомлень: 183
Репутація: 0
Статус: Offline
Гм-гм...
 
administratorДата: Неділя, 06.09.2009, 20:03 | Повідомлення # 30
Група: Адміністратори
Повідомлень: 259
Статус: Offline
Обговорювана вистава стала учасником фестивалю "Мандруючі зірки" (м. Київ). Страшенно кортить дізнатися враження, зауваження і т.д. smile .

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт. (Ліна Костенко)
 
Форум » Вистави театру » Вистави театру » "Скрипаль на даху" (Нова вистава театру. Враження, оцінкм, аналіз...)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: